Program do DMS – narzędzie, dzięki któremu w prosty sposób można zarządzać dokumentacją

Jesteś właścicielem firmy i szukasz rozwiązania, dzięki któremu będziesz mógł zarządzać dokumentacją w swoim przedsiębiorstwie? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to koniecznie przeczytaj ten artykuł i sprawdź, czemu warto postawić na program do DMS.

Co to jest JIRA?

Program do DMS jest to rozwiązanie, które wykorzystuje system JIRA. Co to jest JIRA? Jest to platforma biznesowa, dzięki której w prosty sposób możesz zarządzać przepływem informacji w swojej firmie. To doskonała opcja zarówno dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Nic więc dziwnego, że tak wiele firm stawia na platformy biznesowe. W końcu komunikacja w danej organizacji jest kluczowa. Jeśli nie jest ona na wysokim poziomie, wtedy firma nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować, a realizowane zadania i projekty są przeprowadzane w chaotycznej i nerwowej atmosferze. Jednak system JIRA to nie tylko ciekawe funkcje, które w zarządzaniu firmy okazują się niezwykle praktyczne. To także interesujące usługi, które są w pakiecie. Wartym uwagi rozwiązaniem jest analiza przedwdrożeniowa. Dzięki niej specjaliści będą w stanie określić, jakie opcje doskonale sprawdzą się w Twoim przedsiębiorstwie. To wszystko będzie możliwe dzięki dokładnemu określeniu celów biznesowych, potrzeb i specyfikacji procesów, jakie są w Twoim przedsiębiorstwie.

Program do DMS – zarządzanie dokumentacją nigdy nie było prostsze

Program do DMS to łatwy w obsłudze system, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy będziecie mogli nie tylko tworzyć elektroniczne dokumenty, a także importować papierowe oryginały bezpośrednio ze skanera. Elektroniczny przepływ dokumentów to bardzo wygodne rozwiązanie. Dzięki tej opcji, jedyną akcją, jaką musi wykonać użytkownik, to utworzyć dokument. W tym celu należy wypełnić prosty formularz, np.: niosek urlopowy, a system JIRA zadba o to, by stworzony przez Ciebie plik trafił do upoważnionych osób. Program do DMS jest prosty w obsłudze, dzięki czemu przeszukiwanie bazy dokumentów jest niezwykle łatwe. Jako użytkownik masz możliwość wyświetlenia listy dokumentów w każdym momencie lub też możesz znaleźć plik za pomocą wyszukiwarki. Bardzo pomocną opcją jest też możliwość tworzenia i zapisywania własnych filtrów wyszukiwania. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że wszelkie dokumenty z JIRY można zintegrować z systemem ERP. To rozwiązanie pozwala np.: na automatyczne zaksięgowanie wniosku urlopowego w aplikacjach kadrowo-płacowych.

Bartosz Zalewski

Add your Biographical Info and they will appear here.