Organizujesz imprezę plenerową? Postaw na przenośne kabiny sanitarne

Organizacja eventu to nie lada wyzwanie. Mimo tego, wiele osób decyduje się na realizowanie przeróżnych inicjatyw. Dzięki temu korzystać możemy z przeróżnych plenerowych koncertów, festynów rodzinnych czy innych atrakcji. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, o czym musisz pamiętać jako organizator.

Zaplecze sanitarne musi być na każdej imprezie plenerowej

Z pewnością zanim zorganizujemy taką akcję, musimy spełnić wiele norm prawnych. Przykładowo, musimy chociażby zapewnić uczestnikom miejsce, w którym będą mogli oni załatwić swoje potrzeby fizjologiczne. Rozwiązaniem tej kwestii mogą być przenośne kabiny sanitarne. W zależności od tego, na co pozwala nam budżet imprezy, możemy takie przenośne kabiny sanitarne albo wynająć albo kupić. Oczywiście, większy komfort uczestników zapewnimy poprzez zakup nowych kabin. Niekiedy jednak jedynym rozwiązaniem będzie wynajem. Wówczas po stronie firmy wynajmującej przenośne kabiny sanitarne leżeć będzie ich przygotowanie do użycia, a więc dezynfekcja i sprzątnięcie.

Jak znaleźć dobrą firmę?

Jeśli będziemy szukać przedsiębiorstwa, które wejdzie z nami w tego typu współprace, warto zapytać, czy w ramach usługi świadczą oni również dowóz i montaż danej kabiny na miejsce imprezy. Z pewnością to, w jakiej liczbie zamówimy przenośne kabiny sanitarne zależy od tego, jaką ilość uczestników przewidujemy. Jeśli jest to impreza otwarta może być nam ciężko oszacować, jaka liczba gości ostatecznie przybędzie. Jedno jest jednak pewne, lepiej przeszacować trochę liczbę osób niż zamówić za mało kabin. Nie ma chyba nic gorszego niż czekanie w długiej kolejce na skorzystanie z przenośnej kabiny sanitarnej w momencie kiedy na przykład na scenie pojawia się nasz ukochany zespół. Jeśli impreza jest kilkudniowa możemy oprócz przenośnego WC zainwestować w przenośne kabiny sanitarne prysznicowe. Wówczas damy możliwość uczestnikom odświeżenia się przed kolejnym dniem imprezy. Warto zainwestować w tego typu rozwiązania, aby zapewnić nie tylko dobrą zabawę ale również komfort załatwiania podstawowych potrzeb fizjologicznych. To podstawa udanej imprezy o której w żadnym wypadku nie powinien zapomnieć żaden organizator poważnej imprezy.

Tomasz Pietrzykowski

Add your Biographical Info and they will appear here.