Idealne prezenty dla fana motoryzacji


By znaleźć idealny prezent, często spędzamy godziny na poszukiwaniach inspiracji. Internet aż huczy od propozycji upominków: od zabawnych gadżetów aż po ozdobny, artystyczny tort dla motocyklistyhttp://tortyjakmarzenie.pl/pl/p/Tort-dla-motocyklisty/79. Jaki prezent wybrać, by obdarowywana przez nas osoba była z niego w pełni zadowolona i wspominała go jeszcze przez długi czas po imprezie?

Zabawne, tematyczne gadżety

Internet oferuje całą gamę śmiesznych, humorystycznych gadżetów, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego. Wybierając tę opcję, musimy zdecydować czy chcemy, by zakupiony przez nas gadżet był wyłącznie ozdobą, czy może pełnił też określone funkcje. W zależności od tego, komu chcemy podarować prezent – warto dowiedzieć się czy osoba ta woli prezenty zabawne, czy może raczej bardzo praktyczne. Gadżety z humorystycznymi nadrukami i tekstami dają duże pole do popisu. Warto jednak pamiętać, aby również w tym wypadku postawić na kreatywność i zamiast klasycznego kubka czy koszulki, wybrać coś, co zaskoczy naszego przyjaciela.

Zakup tematycznych gadżetów jest również doskonałą opcją, kiedy nie do końca znamy inne zainteresowania danej osoby. Stawiając na tak klasyczne prezenty, rzadko można popełnić faux pas.

Sprzęt i wyposażenie motoryzacyjne

Tutaj sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Aby sprezentować motocykliście sprzęt, powinniśmy spytać wprost o jego oczekiwania. Na nic zdadzą się w tym temacie niespodzianki, nawet kiedy sami mamy podobne zainteresowania. Elementy garderoby ochronnej oraz kask muszą być wygodne i komfortowe dla noszącego, dlatego kupowanie ich bez konsultacji z adresatem upominku jest ryzykowne. Są to drogie upominki i wymagają od osoby kupującej znajomości tematu motoryzacji. Wybierając w ciemno, często można popełnić błąd i podarować komuś nietrafiony prezent.

Pyszne słodkości, czyli tort dla motocyklisty!

Torty to nieodłączny element nie tylko urodzin, ale także innych imprez okolicznościowych. Kto nie lubi słodkości? Tort dla motocyklisty to idealna opcja zarówno na duże, jak i małe imprezy. Jedyne, co musimy wybrać to smak, wzór i ilość porcji. Wybierając tę opcję, najlepiej spytać osobę organizującą daną uroczystość, ile osób zdeklarowało swoje przybycie. Dzięki temu, dla nikogo nie zabraknie ciasta.

Torty artystyczne przykuwają uwagę gości i przepysznie smakują. Można wybrać zarówno wersję tańszą, czyli ciasto z nadrukiem lub zdjęciem, jak i droższą – ręcznie rzeźbiony tort. Druga opcja z pewnością zrobi największe wrażenie wizualne.

Książki i albumy motoryzacyjne

Wybór takiego prezentu daje ogromne pole do popisu. Na księgarnianych półkach pełno propozycji dla fanów motoryzacji. Decydując się na zakup książki, warto przyjrzeć się takim kategoriom:

– albumy i encyklopedie motoryzacyjne,
– poradniki w dziedzinie mechaniki,
– biografie i wspomnienia znanych fanów motoryzacji,
– książki podróżnicze, skupiające się w dużej mierze na środku transportu.

Propozycje te z pewnością zainteresują nawet osoby, które na co dzień raczej nie zaglądają do książek i nie przepadają za czytaniem. Zwłaszcza poradniki i albumy są w tym wypadku dość neutralną opcją.

Bony podarunkowe, bilety i vouchery

Bon podarunkowy jest zazwyczaj uznawany za mało kreatywny prezent. Plusem jest, że dając bon do sklepu motoryzacyjnego, obdarowana osoba z pewnością wykorzysta go w odpowiedni dla siebie sposób. Nieco więcej radość sprawimy, wybierając ciekawe, tematyczne vouchery np. na przejażdżkę ekskluzywnym samochodem lub motocyklem czy wstęp na tor wyścigowy. W większości większych miast są również organizowane ciekawe eventy dla fanów motoryzacji. Możemy podarować bilety na targi lub konwenty motoryzacyjne.

Należy pamiętać, aby decydując się na prezent myśleć o tym, co sprawi największą radość adresatowi. Często wybieramy upominki przez pryzmat tego, co sami lubimy i co nam najbardziej się podoba. Bez znaczenia czy będzie to kubek, kask, voucher czy tort dla motocyklisty, zawsze oczekujemy tego samego – zadowolenia i uśmiechu na twarzy obdarowanej przez nas osoby.

admin

Add your Biographical Info and they will appear here.