ciany dźwiękoszczelne marki ESGlas – czy warto na nie postawić?

Ś

Poszukując odpowiedniego rozwiązania, aby wszyscy lokatorzy lub też pracownicy danej firmy czuli się komfortowo w pomieszczeniach, gdzie spędzają najwięcej czasu, warto zastanowić się nad montażem ścian dźwiękoszczelnych. Szczególnie w miejscach użyteczności publicznej trudno o zagwarantowanie pracownikom stosownie dużej przestrzeni, jak i ciszy potrzebnej do pracy. Marka ESGlas – http://esglas.pl/oferta/sciany-dzwiekoszczelne/
– ma w swojej ofercie ściany dźwiękoszczelne, które mogą rozwiązać problemy, dotyczące między innymi ograniczonej prywatności w miejscach pracy typu biurowce.

Przeznaczenie ścian dźwiękoszczelnych marki ESGlas

Nierzadko w biurach brakuje miejsc, w których pracownicy mogliby poczuć się w pełni komfortowo i maksymalnie skupić się na wykonywaniu swoich codziennych firmowych obowiązków. Ścianki dźwiękoszczelne, które znajdują się w szerokiej ofercie marki ESGlas świetnie sprawdzą się nie tylko w przypadku biur. O ich wysokiej jakości może świadczyć fakt, że będę również podstawowym wyposażeniem lub też idealnym uzupełnieniem do pomieszczeń, takich jak na przykład: sale konferencyjne oraz studia nagraniowe, gdzie akustyka oraz realizacja dźwiękowa odgrywają zwykle dominującą rolę.

Podstawowe zalety używania ścian dźwiękoszczelnych marki ESGlas

Ściany dźwiękoszczelne produkowane przez markę ESGlas gwarantują przede wszystkim prywatność oraz ciszę, która niewątpliwie jest niezbędna do efektywnej pracy. Poza tym zapewniają one także naturalne oświetlenie. Dzięki minimalistycznemu designowi nadają również pomieszczeniu nowoczesny styl, przyczyniając się jednocześnie do optycznego powiększenia jego przestrzeni. Ścianki dźwiękoszczelne marki ESGlas mogą stanowić też oryginalny element ozdobny, szczególnie, że każdy klient niemal każdą szklaną ścianę może przyozdobić wedle własnego uznania, używając w tym celu specjalnej folii dekoracyjnej. Wykorzystanie tego rodzaju rozwiązań z pewnością nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru.

Pozostałe istotne korzyści korzystania z produktów ESGlas

Ściany dźwiękoszczelne, które znajdują się w katalogu ESGlas, gwarantują możliwość tłumienia dźwięków nawet do poziomu 52 dB. Co więcej, poza tym, że specjaliści opracowują projekt dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego zamawiającego, korzystają oni z profesjonalnych narzędzi, jak między innymi narzędzie pomiarowe LEICA DISTO 3D, dokonujące pomiarów z dokładnością aż do 1 mm. Warto dodać, że firma wykonuje ścianki dźwiękoszczelne w dwóch wersjach – przezroczystej oraz matowej na życzenie każdego klienta. Dzięki możliwości wykorzystania specjalnej folii dekoracyjnej, klient ma okazję ozdobić ściankę, umieszczając na niej logotyp własnej firmy lub też inny, wybrany przez siebie, dowolny wzór.

Zastosowanie technologii Smart Glass

W ofercie marki znajdują się również ściany dźwiękoszczelne, wyposażone w specjalistyczny system Smart Glass. Jest to niewątpliwie oryginalny sposób na dopasowanie ścianki do aktualnych potrzeb danego klienta. Technologia Smart Glass polega bowiem na zmianie przezroczystego materiału w mleczno-białą wersję przy pomocy dołączonego pilota. Dzieje się to natomiast za sprawą zamontowanej od wewnątrz folii, która podłączona jest do zasilania. Dzięki wykorzystaniu systemu Smart Glass można znacząco zmniejszyć koszty ogrzewania oraz klimatyzacji. Tak zaprojektowana ściana w ciągu jednej sekundy pozwala na oddzielenie się od reszty pomieszczenia oraz wpuszczenie do niego dodatkowego światła.

Marka ESGlas i jej indywidualne podejście do klientów

Marka ESGlas istnieje na polskim rynku od ponad piętnastu lat, oferując produkty bardzo wysokiej jakości. W ciągu całej swojej działalności zdążyła zrealizować już ponad 1200 różnorodnych projektów. Na stronie internetowej firmy w zakładce Referencje” można przekonać się o tym, że ESGlas zaufało mnóstwo firm, jak i prywatnych klientów, którzy pozytywnie wypowiadają się na temat współpracy z marką czy też zleceniom, których się ona podjęła. Warto wspomnieć, że w przypadku każdego projektu, szkło dobierane jest pod konkretne zlecenie. Każdy klient zainteresowany ofertą jest więc traktowany indywidualnie.

Norbert Lewandowski

Add your Biographical Info and they will appear here.